|
|

Gość
Rejestruj |
|

|
|
|

Być może już wkrótce do GTA Online zawita nowy rodzaj przedmiotów do kolekcjonowania. O znalezisku poinformował na Twitterze Tez2.

Według Teza może chodzić o zakopane na Cayo Perico skrytki, które będziemy odnajdywać z użyciem wykrywacza metalu.
Pierwsze wzmianki na ten temat w plikach gry pojawiły się wraz z aktualizacją Los Santos Tuners. Później, przy okazji aktualizacji The Contract dodane zostały współrzędne mogące wskazywać na miejsca ukrycia rzeczonych skrytek.
Jak do każdej plotki, tak i do tej rewelacji sugeruję podchodzić z rezerwą. Niemniej coś faktycznie może być na rzeczy. W końcu podobny mechanizm funkcjonuje już od dawna w Red Dead Online. |


Wybierz stronę: 1
|
Obecnie serwis przegląda 108 gości oraz 0 z 6685 zarejestrowanych użytkowników Razem: 108 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 ·
Ostatnio przyjęty: Amads
|
STATYSTYKI »
|
|
|
|