|
|

Gość
Rejestruj |
|

|
|
|
Jeśli myśleliście, że pozew Lindsay Lohan przeciwko Rockstar był szczytem bezczelności, to co powiecie na to? Firma Psychic Readers Network właśnie napuściła na studio swoich prawników w związku z... GTA: Vice City.

PRN posiada prawa to wizerunku niejakiej Miss Cleo, rzekomo popularnej na przełomie stuleci wróżbitki występującej w telewizji. Firma zarzuca Rockstar, że studio bezprawnie wykorzystało wizerunek Miss Cleo do stworzenia postaci Auntie Poulet. Poza fizycznym podobieństwem Psychic Readers Network zwraca uwagę na fakt, że głosu postaci z gry udziela ta sama aktorka, która wcielała się w Miss Cleo - Youree Harris.
Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na fakt, że Harris od roku nie ma już z nami. Zmarła w lipcu, w wieku 53 lat, po trudnej walce z rakiem.
Jak mówi stare porzekadło: gdy nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Nie jest to ani pierwszy, ani drugi taki pozew w wydaniu PRN. Z podobnymi zarzutami zmagała się już pewna firma kosmetyczna oraz producent płatków śniadaniowych. W obu przypadkach poszło o wizerunek Miss Cleo, w zbudowanie którego PRN miało - jak twierdzi - wpompować 100 milionów dolarów.
Ciekawe jak skończy się ta historia. Przedstawiciele Rockstar już zapowiedzieli, że są gotowi bronić swoich racji przed Sądem. |


Wybierz stronę: 1
|
Obecnie serwis przegląda 77 gości oraz 0 z 6685 zarejestrowanych użytkowników Razem: 77 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 ·
Ostatnio przyjęty: Amads
|
STATYSTYKI »
|
|
|
|