|
|

Gość
Rejestruj |
|

|
|
|
Na serwerze Rockstar Games pojawiła się dzisiaj nowa strona, na której będą zamieszczane najciekawsze spoty reklamowe znane ze stacji radiowych Grand Theft Auto. W audiotece The Advertising Council of Liberty City, Vice City and San Andreas znajdziemy póki co tylko dziesięć około jednominutowych nagrań, ale baza z pewnością szybko będzie się zapełniała. Obecnie możemy wysłuchać raz jeszcze takich reklamówek jak Buy American i Exploder z GTA: Vice City, Space Monkey z GTA: Liberty City Stories oraz Ammu-nation, Equinox, czy Fernandos New Beginnings z GTA III.
Spoty nadawane w radiostacjach GTA zawsze tworzone były z wielkim poczuciem humoru i świetnie parodiowały codzienne życie Amerykanów. Myślę, że warto poświęcić im jeszcze chwilę i przypomnieć sobie chwile, gdy usłyszeliśmy je pierwszy raz. |

Ciesze się, że R* nie wyrzuciło do kosza starej ery GTA, a cały czas do niej wraca. Osobiście uwielbiam przygody starych bohaterów i każde odniesienie do tamtej serii jest dla mnie świetną niespodzianką ;)
|
Exploder z Vice City jest świetny! xD
|
Jak dla mnie wszystkie części od GTA II są świetne, ale najlepsze Vice City i San Andreas.
|

Wybierz stronę: 1
|
Obecnie serwis przegląda 103 gości oraz 0 z 6685 zarejestrowanych użytkowników Razem: 103 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 ·
Ostatnio przyjęty: Amads
|
STATYSTYKI »
|
|
|
|